Skip links

Paslaugos

Tiekėjų/gamintojų paieškas užsienio ir Lietuvos rinkose

Atsižvelgdami į kliento poreikius ir nustatytus kriterijus, įgyvendiname produktų tiekėjų paieškos procesus ar sudedamųjų komponentų/produktų gamintojų visame pasaulyje. „Aga Trade“ sukauptos duomenų bazės dėka, tai atliekame operatyviai ir užtikrindami kokybišką rezultatą.

Pirkėjų paieškas užsienio ir Lietuvos rinkose

Įvertinę produktų specifiškumą, užtikriname tinkamų pirkėjų paieškos procesų įgyvendinimą užsienio ar Lietuvos rinkose. Esant poreikiui, galime derėtis dėl klientui įmanomai palankiausių sutarties sąlygų bei užtikrinti sutarties nuostatų tinkamą įgyvendinimą bei kontrolę.

Prekių ženklų ir produktų įvedimą į užsienio ir Lietuvos rinkas

Ilgametė patirtis produktų eksporto ir importo srityje, leido sukaupti žinias apie įvairių rinkų specifiškumus bei užtikrinti teisingus taktinius veiksmus, įvedant prekių ženklus bei produktus į numatytas užsienio bei Lietuvos rinkas. Taip užtikrinamos adekvačios klientų laiko bei lėšų sąnaudos bei optimaliausi rezultatai.

Logistikos paslaugas į užsienio rinkas

Esant poreikiui, įgyvendiname produktų logistikos procesus, užtikrinančius klientui produktų gabenimo į numatytas rinkas optimaliausią kainą bei proceso patikimumą.

Marketingo paslaugas užsienio ir Lietuvos rinkose

„AGA Trade“ komandą sudaro ne tik įmonėje dirbantys savo srities specialistai, bet ir laisvai samdomi įvairių sričių konsultantai. Todėl klientams galime suteikti pilną paslaugų paketą iš „vienų rankų“ – nuo tiekėjų/gamintojų radimo iki marketingo paslaugų, naujai įkurtam ar jau daugelį metų egzistuojančiam verslui. Jums telieka patvirtinti marketingo strategiją ir įvertinti gautus rezultatus.

Konsultacijas su produktų eksportu ir importu susijusiais klausimais

„AGA Trade“ teikiame ne tik procesų valdymo paslaugas, bet ir konsultuojame įmones bei fizinius asmenis visais, su produktų eksportu ir importu susijusiais klausimais.

Produktų paieškos/gamybos procesų valdymas privatiems prekių ženklams (Private label)

„AGA Trade“ teikiame paslaugas privačių prekės ženklų savininkams. Pagal kliento poreikius kruopščiai atrenkame produktų tiekėjus ar gamintojus. Esant poreikiui dalyvaujame derybose dėl palankiausių klientui sutarties sąlygų bei galime užtikrinti sutarčių nuostatų tinkamą įgyvendinimą bei kontrolę.

Išplėskite savo prekybos galimybes

Esame lankstūs jūsų poreikiams, todėl galime suteikti paslaugas apimančias pilną procesą ar tik tam tikrą jo dalį. Dėl individualizuotų paslaugų bei kainų susisiekite.

Kontaktai
SĖKMĖS ISTORIJOS